Paslaugos

Optikos paslaugos

Friends & Frames optikoje rasite ne tik gausų korekcinių ir saulės akinių, kontaktinių lęšių ir jų priežiūros priemonių asortimentą, bet ir kvalifikuotų specialistų konsultaciją. Nustatysime Jūsų regėjimo aštrumą, pakonsultuosime akių ligų klausimais ir pasiūlysime sprendimus kaip geriau matyti, patogiai jaustis ir stilingai atrodyti.

optika
Akinių parinkimas

Mūsų optikos konsultantai patars renkantis akinių rėmelius ar kontaktinius lęšius. Supažindinsime su naujausiomis mados tendencijomis, padėsime išsirinkti akinius ir pagaminsime labiausiai Jums tinkančius akinių lęšius. Turėsite galimybę pavartyti naujausius akinių gamintojų katalogus ir užsisakyti Jus dominančius gaminius. Tikimės, kad nenuvilsime ir iš mūsų optikos išeisite su šypsena.

kabinetas
Regėjimo patikrinimas

Regėjimo patikra – svarbus žingsnis norint išvengti akių ligų ir mėgautis ryškiomis spalvomis. Regėjimo patikrinimo metu bus įvertintas Jūsų regėjimo aštrumas ir parinkta tinkama korekcija. Perkant kontaktinius lęšius ar akinius regėjimo patikrinimas nemokamas.

 

Išankstinė registracija telefonu 8 650 75566.

hoya
Akinių lęšiai

Akinius gaminame su korekciniais HOYA lęšiais. HOYA – Japonijos gamintojas, pasaulinis lyderis akių priežiūros, medicinos ir optikos srityje. Akinius pagaminame per 2-3 darbo dienas, sudėtingesniems receptams per 2-3 savaites.